Gizlilik Politikası

Privacy Policy

The privacy policy and terms of use set out herein are; This applies to all mobile apps published by the Pamuci Games Developer on the Google Play Store. By installing these applications on your mobile device, you agree to the privacy policy and terms of use contained in this document. If you do not agree to these terms, do not install these applications on your mobile device.

Our apps do not collect any personal information about you and you will not receive a request in this direction.

The Pamuci Games Developer will always show the necessary sincerity and sensitivity to publish quality and useful applications. However, we do not make any commitment that your content in our applications will meet your expectations, be useful to you, or contain certain accurate information. We offer the applications as they are. For this reason, you acknowledge that you will not hold the Pamuci Games Developer responsible for any adverse events that may arise from our applications.

Pamuci Games Developer takes the necessary effort to take all precautions regarding the security of these applications and fulfills its obligations under the Google Play Developer Program Policy agreement. However, Internet and digital media are not safe enough areas. Therefore, we are not in any way guaranteeing that we will provide you with a 100% safe service. Our applications are only available on the Google Play Store. The Pamuci Games Developer can not be held responsible for any uploads made from these applications to other android stores other than our own.

These apps may include third-party ads and links. You acknowledge that Pamuci Games Developer can not be held responsible for any damages that may be caused by the nature, content, security or the origin of these third party advertisements and links. You can learn how to adjust your settings for Google-served ads from the ad settings page.

Pamuci Games Developer owns all copyright in all content, including audio, written and visual elements and software contained in these applications. Any application or content protected by copyright of these applications; copy, reproduce, republish, disassemble, re-publish, etc. you will accept no action.

You can forward your comments and suggestions about the conditions here to us at trueeapps@gmail.com.

Pamuci Games Developer; this Privacy Policy and Terms of Use. Changes made will take effect immediately. We specify the date on which we made changes as the “last update date” at the bottom.

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları


Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Pamuci Games Geliştiricisi’nin Google Play Store’da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.

Pamuci Games Geliştiricisi, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Pamuci Games Geliştiricisi’ni sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

Pamuci Games Geliştiricisi, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.Uygulamalarımız sadece Google Play Store’da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Pamuci Games Geliştiricisi sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan Pamuci Games Geliştiricisi’ni sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. Google tarafından yayınlanan reklamlara ilişkin ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi, reklam ayarları sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Pamuci Games Geliştiricisi’ne aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, trueeapps@gmail.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.

Pamuci Games Geliştiricisi; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, “son güncelleme tarihi” olarak en alt kısımda belirtiriz.